دومین جایزه ملی جوانی جمعیت

ارائه خدمات تخصصی ستاد ملی جمعیت در سی و یکمین نمایشگاه قرآن کریم

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، «ستاد ملی جمعیت» با برپایی غرفه‌ای در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به معرفی و ارائه خدمات تخصصی خود در...
blog2

به گزارش ستاد خبری سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم، «ستاد ملی جمعیت» با برپایی غرفه‌ای در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به معرفی و ارائه خدمات تخصصی خود در حوزه جمعیت پرداخته است. از جمله این خدمات می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی حوزه جمعیت با حضور مسئولان، مجموعه‌های مردمی، دبیران جوانی جمعیت دستگاه‌های دولتی و نهادهای حاکمیتی، ساماندهی کنشگران و مجموعه‌های حوزه جمعیت، میز گفت‌وگوی باروری سالم و حیات جنین و ارائه کتاب‌ها و محصولات فرهنگی حوزه جمعیت اشاره کرد.

میز مشاوره خدمات قانون جوانی جمعیت در این غرفه نیز برپا شده و کارشناسان حقوقی متخصص در حوزه جمعیت در این بخش به ارائه مشاوره و پاسخ دهی به سوالات افرادی که مشمول امتیازاتی اعم از دریافت زمین، مسکن و تسهیلات فرزندآوری، مرخصی زایمان کارمندان خانم و…  هستند می‌پردازند.

همچنین معرفی دومین رویداد جایزه ملی جمعیت از دیگر فعالیت‌های این غرفه در نمایشگاه قرآن است و علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه ستاد ملی جمعیت می‌توانند تا ۱۴ فرودین ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در مجموعه مصلی امام خمینی(ره)، روبروی درب ورودی ۵۹ جنوبی، غرفه ستاد ملی جمعیت مراجعه کنند. یادآوری می‌شود، مراجعه کنندگان به این غرفه می‌توانند شکایات و انتقادات خود از اجرای قانون جوانی جمعیت را ثبت کنند. سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش بین الملل نیز نمایندگانی از ۲۵ کشور دارد، تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

دومین جایزه ملی جوانی جمعیت به همت ستاد ملی جمعیت در بخش های :خانواده.رسانه.سازمان های مردم نهاد . دستگاهای اجرایی.شرکت ها و موسسات خصوصی .مدیران و نخبگان اردیبهشت سال جاری برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت jameyat.ir مراجعه فرمایند.