دومین جایزه ملی جوانی جمعیت

تاکید مدیرکل امورزنان وخانواده وزارت کشور در برگزاری باشکوه جایزه ملی جوانی جمعیت

مدیرکل امورزنان وخانواده وزارت کشور بر برگزاری باشکوه جایزه ملی جوانی جمعیت و استمرار آن در طول سال تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی دومین جایزه ملی جوانی جمعیت دکتر...
4542765-1

مدیرکل امورزنان وخانواده وزارت کشور بر برگزاری باشکوه جایزه ملی جوانی جمعیت و استمرار آن در طول سال تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دومین جایزه ملی جوانی جمعیت دکتر زینب اختری مدیرکل امورزنان وخانواده وزارت کشور با حضور در محل دبیرخانه دائمی جایزه ملی جوانی جمعیت با تاکید بر هرچه باشکوه تر برگزارشدن این رویداد ملی گفت:درگیر کردن تمام ظرفیت های بالقوه و بالفعل در جهت تقویت و گسترده تر برگزار کردن این رویداد بزرگ ملی کاری نیکو و پسندیده است و امیدوارم در ادامه نیز با تمام توان و قوا امور مربوط به برگزاری این رویداد طرح ریزی و اجرا شود.

وی همچنین از لزوم بهره مندی از ظرفیت های جغرافیایی،فرهنگی،تاریخی و اقلیمی هر استان به تناسب پتانسیل های موجود دراستان برای برگزاری این رویداد ملی سخن گفت و افزود:می توان با توجه به ظرفیت های هر استان نسبت به تعریف رویدادهای استانی این جایزه ملی در سطح استان بنا به فراخور وضعیت و مشارکت استان های کشور از توانایی ها و تجارب فعالین استانی بهره برد.

در ادامه این دیدار نیز دکتر علی پور دبیر جایزه و دکتر غفاری دبیر اجرایی این جشنواره بر لزوم ایفای نقش همه دستگاه های اجرایی و متولیان بحث جوانی جمعیت تاکید کردند.

در این دیدار دکتر محمد حسین علی پور دبیر دومین جایزه جوانی جمعیت،دکتر جلال غفاری دبیر اجرایی،علی شجاعی فر قائم مقام دبیر،جواد تمدنی مدیر روابط عمومی و تبلیغات،سیدعلیرضا تقدیری مدیر بخش تلویزیون اینترنتی،میلاد اسدی مدیر بخش رسانه های نوین و علی رضا رهنما مدیر امور استان های جایزه ملی جوانی جمعیت حضور داشتند.

دومین جایزه ملی جوانی جمعیت به همت ستاد ملی جمعیت در بخش های خانواده،رسانه،سازمان های مردم نهاد ، دستگاهای اجرایی،شرکت ها و موسسات خصوصی ،مدیران و نخبگان اردیبهشت سال جاری برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت jameyat.ir مراجعه فرمایند.